خواص کود اوره فسفات برای پسته این است که اگر کود اوره در خاک درختان پسته حل شود موجب بهبود کیفیت پسته وجلوگیری از آفت درخت پسته خواهد شد. کود اوره تولید ایران در بین کشورهای همسایه از محبوبیت خاصی برخوردار است و با وجود بالا بودن قیمت این کود نسبت به دیگر کشورها، تاجران خواهان خرید کود اوره تولید ایران هستند. شرکت ما آماده همکاری با سرمایه گذاران و تجار گرامی در زمینه صادرات کود اوره می باشد

پاسخگویی به تقاضای جمعیت رو به افزایش با چنین منابع کمی بسیار دشوار است.از دست دادن حاصلخیزی خاک، آفات و کمبود عناصر غذایی باعث کاهش تولیدات کشاورزی شده است.این امر بر اهمیت کودهای شیمیایی به خصوص کود اوره افزوده است، و از این رو تقاضای محصول در تمام نقاط کشور افزایش یافته است.

جهت سفارش و خرید کود اوره با تخفیف ویژه، می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید تا ضمن آشنایی با انواع محصولات و اطلاع از قیمت آنها، از مزایای مشاوره پیش از خرید با کارشناسان مجرب و متخصص نیز بهره‌مند گردید. ضمن آن که امکان خرید این محصول به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز از طریق وب سایت این مجموعه، جهت رفاه حال مشتریان ، فراهم می باشد. شما می توانید از مزایای خرید کود اوره فسفات به صورت عمده و کیلویی ، با قیمت های مناسب عمده فروشی و به همراه ارسال مطمئن کالا نیز برخوردار شوید.

خواص کود اوره فسفات برای پسته

خواص کود اوره فسفات

خواص کود اوره فسفات خواص کود اوره فسفات بیشمار است و به عنوان بهترین کود شناخته شده ازجمله خواص این نوع کود مواردی که در زیر قید شده می باشد.

  • مقدار نیتروژن بالایی در حدود 46 درصد دارد.
  • یک ترکیب شیمیایی آلی کریستالی سفید و خنثی که توانایی سازگاری با همه ی زمین ها و محصولات را دارد.
  • یک محصول زائد است که به طور طبیعی از متابولیسم پروتئین در انسان و همین طور سایر پستانداران، دوزیستان و برخی ماهی ها به وجود می آید.
  • اوره به طور وسیع در بخش کشاورزی هم به عنوان کود و هم افزودنی خوراک دام استفاده می شود.

هزینه ی تولید اوره از زمانی که دی اکسید کربن مورد نیاز برای تولید اوره که از نفت خام فراهم می شود به نسبت کم است. در سال های اخیر، اوره را می توان به صورت جامد یا محلول در خاک یا در محصولات خاص به عنوان اسپری برگ در مقادیر اندازه گیری شده و از طریق روش شناسی دقیق به کار برد.

در آینده ای نه چندان دور، کود اوره برای تمام محصولات زراعی مؤثر خواهد بود و محصولات 4 برابر افزایش می یابند. به خاطر مواد مغذی خود، 46 درصد نیتروژن، این کود می تواند بهره وری خاک را افزایش دهد و با فراهم کردن عناصری مرتبط با هر گیاه که نیاز دارند تا حیات گیاه را پایدار نگه دارند مواد مغذی تشکیل دهنده ی خود را غنی کند.

کود اوره با کیفیترین کود در نظر گرفته می شود زیرا در خاک متحرک است. وقتی که برای اولین بار در خاک به کار گرفته می شود اوره در محلول خاک حل می شود و به آمونیوم و سپس به نیترات تبدیل می شود.زمان مورد نیاز برای اوره تا تبدیل به آمونیوم شود به شرایط دما و رطوبت بستگی دارد. اغلب، این واکنش 24 ساعت بعد از استعمال رخ خواهد داد و در مدت 2 تا 5 روز کامل می شود. البته، این واکنش در سرما و شرایط اشباع از آب خیلی کندتر است. اوره دسترسی طولانی تری برای جذب توسط گیاهان و نرخ های رها شدنی که با دقت بیشتری مرتبط با رشد گیاه هستند.

کود اوره مقدار نیتروژن بالایی در حدود 46 درصد دارد. یک ترکیب شیمیایی آلی کریستالی سفید و خنثی که توانایی سازگاری با همه ی زمین ها و محصولات را دارد اوره یک محصول زائد است که به طور طبیعی از متابولیسم پروتئین در انسان و همین طور سایر پستانداران، دوزیستان و برخی ماهی ها به وجود می آید. البته اگر کود اوره درست در مکان و زمان مناسب به کار گرفته نشود مشکلاتی هم به بار خواهد آورد.

کود اوره برای پسته

کود اوره برای پسته کود اوره برای پسته بسیار حائز اهمیت است درختانی که از کود اوره تغذیه می شوند مسلما محصول خوبی هم بار خواهند آورد. کودها مواد مغذی لازم را در دسترس درختان و خاک قرار می‌دهند. تقریبا اکثر باغداران تجربه‌ی ضعیف بودن درخت و پژمردگی و زرد شدن برگ‌ها را داشته‌اند که باعث نابودی و از بین رفتن باغ آنها شده است. برای جلوگیری از این اتفاق تلخ و ناگوار باید از کودها جهت تقویت درختان و خاک باغ استفاده کرد، تا دیگر تجربه‌ی ناخوشایند قبل تکرار نشود.

زمان کوددهی اگر اشتباه انتخاب شود منجر به اتلاف انرژی و سرمایه می‌شود. هدف از کوددهی به درختان گردو افزایش باروری درخت گردو است ولی با انتخاب اشتباه، منجر به تلف شدن درخت گردو می‌شود. زمان ایده آل کود دادن به درخت گردو بهار و دقیقا قبل از شروع رشد گردوی جدید است.همیشه ابتدا یک لایه خاک اطراف ریشه نهال بریزید و سپس بالای این لایه کود را به درخت بدهید. این نکته را فراموش نکنید که حتما پس از کوددهی باید آبیاری اصولی به درخت گردو انجام دهید تا مواد ضروری توسط آب به تمام قسمت‌های ریشه برسد.

پس از کاشت نهال گردو نوبت به مراقبت از نهال می‌رسد. برخی افراد به اشتباه بعد از کاشت اصولی نهال، آن را رها می‌کنند و دقت ندارند که باید از آن مراقبت کرد. این مراقبت در باردهی و در نتیجه سودآوری نهایی تاثیرگذار است.یکی دیگر از مواردی که در زمان مراقبت از نهال باید به آن توجه شود اوره اندکی آلاینده های محیطی بعد از ادغام توسط گیاهان آزاد می کند زیرا اوره فقط دی اکسید کربن را در خاک از طریق فعل و انفعال نیتراتی کردن باکتری ها تولید می کند. این دی اکسید کربن به خاک ضرر نمی رساند.اوره به راحتی انحلال می یابد و تبدیل به کربنات آمونیوم (آلکالین) و سپس به نیترات تبدیل می می شود. در مقایسه با نیتروژن آمونیوم که می تواند در خاک رس و ذرات آلی نگهداری شود و در مقایسه با نیترات که آزادانه حرکت می کند و به سرعت می تواند از آن جدا شود و به سمت منطقه ی محدوده ی متورم حرکت میکند، کود اوره بهترین سود را برای درختان داشته و این اطمینان را به شما می دهد که محصولی ناب را برداشت خواهید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *