یکی از راه‌های تخمین قدمت فرش 9 متری خاطره کویر کاشان، بررسی ماهیت نقش است و فرش های قدیمی عناصر بصری بیشتری دارند و جذابیت بیشتری دارند و فرش های آنتیک بر اساس سبک زندگی افرادی که آن ها را می بافند طبقه بندی می شوند.

به عنوان مثال، فرش های متعلق به عشایر کوچ نشین دارای نقش و نگارهای ساده ای هستند که به راحتی قابل یادآوری است و به علاوه تعداد رنگ های به کار رفته در این فرش ها بسیار کم است و این رنگ ها قرمز، آبی و عاج هستند.

مدل فرش دستبافت یکی از ارزشمندترین هدایایی است که می توان در سفر به خاورمیانه و کشورهای خاور دور برای دوستان به ارمغان آورد.

فرش‌هایی که بسته به منطقه دارای سبک‌ها و ویژگی‌های بسیار متفاوتی هستند، به عنوان فرش‌های دستبافت ابریشمی یا فرش‌های دستبافت پشمی طبقه‌بندی می‌شوند.

فرش 9 متری خاطره کویر کاشان

همچنین ممکن است در برخی مناطق از سبک های مختلف نخ نمدی و نخ استفاده شود و این فرش های کادویی می توانند در اندازه ها و طرح هایی باشند که فقط به عنوان هدیه نگهداری شوند، همچنین می تواند در اندازه ها و الگوهای مناسب برای استفاده باشد.

مدل های فرش دستبافت می توانند انتخاب مناسبی باشند به خصوص در دکوراسیون اتاق نشیمن کلاسیک که به سبک سنگین تزیین شده است.

فرش های آنتیک: فرش های آنتیک با فرش هایی که هر روز در خانه روی آن ها قدم می گذاریم بسیار متفاوت است و آنها به اندازه یک نقاشی پیکاسو آثار هنری ارزشمندی هستند.

رنگ کروم رنگ های بسیار روشن تر و روشن تری ایجاد می کند و رنگ های گیاهی با ایجاد سایه فرش ها را زیباتر می کند.

یکی از راه‌های تخمین قدمت فرش، بررسی ماهیت نقش است و فرش های قدیمی عناصر بصری بیشتری دارند و جذابیت بیشتری دارند و فرش های آنتیک بر اساس سبک زندگی افرادی که آن ها را می بافند طبقه بندی می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *