مرکز خرید و فروش خاک کشاورزی
خانه / کود شیمیایی / خرید کود شیمیایی عمده | فروش عمده انواع کود کشاورزی

خرید کود شیمیایی عمده | فروش عمده انواع کود کشاورزی

خرید کود شیمیایی عمده از مکان های مختلفی امکان پذیر است. شما می توانید انواع کود شیمیایی را به صورت عمده خریداری کرده و از آن نهایت استفاده را ببرید. 

کودهای شیمایی را به دو دسته عمده تقسیم می کنند:

 1. کود های شیمیایی سفید که برای رشد گیاه موثر است.
 2. کودهای شیمیایی سیاه که این نیز برای رشد گیاه و مقاومت خاک در برابر بیماری ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. 

این کودها هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شدند. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلف حضوری و غیر حضوری کود مورد نظر خود را تهیه کنید.  

خرید کود شیمیایی عمده | فروش عمده انواع کود کشاورزی

بازار فروش کود های کشاورزی

بازار فروش کود های کشاورزیاستفاده از کود توسط کشاورزان از زمان های قدیم وجود داشته و هنوز هم دارد. کشاورزان امروزه از سه نوع کود برای حاصل خیز کردن زمین های شان استفاده می کنند که عبارتند از:

 1. کود شیمایی
 2. کود آلی یا ارگانیک
 3. کود بیولوژیکی یا سبز 

از این میان زمین داران سعی می کنند تا از بهترین کود شیمیایی استفاده نمایند. 

ایران کشوری است که کشاورزی در آن حرف اول را می زند. در بسیاری از شهرها شما شاهد زمین های کشاورزی هستید و این زمین ها نیاز به کود برای رشد گیاه دارند. پس این نشان می دهد که بازار فروش کودهای کشاورزی رونق خوبی دارد. 

پرفروش ترین کود های شیمیایی کشاورزی

پرفروش ترین کود های شیمیایی کشاورزیاستفاده از کودهای شیمیایی کشاورزی بستگی به این دارد که در چه زمینه ای مورد استفاده قرار بگیرند. زمین ها عمومان به ان، پی کی نیازمند هستند و این مواد را می توان در بیشتر کودهای شیمیایی دید. 

کودهای شیمیایی کشاورزی امروزه بیشتری مورد استفاده را دارند. از ان ها برای این موارد کار می گیرند:

 • تقویت خاک زمین کشاورزی
 • رشد گیاه
 • مقابله با بیماری های گوناگون 

این نشان می دهد که می توان هر کدام از کودهای مورد نیاز را پرفروش ترین ها عنوان کرد. در این میان فروش کود اوره هم خوب است. از این کود در جاهایی مختلفی استفاده می شود. 

قیمت خرید کود های شیمیایی

قیمت خرید کود های شیمیاییقیمت کود شیمیایی ایران در بازار متفاوت است. شما می توانید برای این که از قیمت های روز مطلع شوید، به فروشگاه های حضوری و غیرحضوری مراجعه کنید. در این فروشگاه ها قیمت کود اوره و سایر کودهای شیمیایی را برای تان اعلام خواهند کرد. این فروشگاه ها راحت در دسترس هستند. در این جا ما به چند نوع کود و قیمت های شان اشاره می کنیم که از سوی وب سایت های اینترنتی به فروش می رسند: 

 • کود مایع با حجم ۲۵۰ میلی لیتر، قیمت: ۱۲۰۰۰ تومان
 • کود آلی ارگانیک، در بسته متوسط، قیمت: ۱۳۷۲۰ تومان
 • کود جامد فلوریش ماکرو ۲۰٫۲۰٫۲۰ یک کیلوگرم، قیمت: ۲۲۰۰۰ تومان
 • کود معدنی هربان، بسته ۲۵ کیلو گرمی، قیمت: ۲۰۰۰۰۰ تومان

مهمترین ویژگی کود های شیمیایی

مهمترین ویژگی کود های شیمیاییکودهای شیمیایی دارای ویژه گی های خاص خود هستند. آن ها از مواد معدنی و آلی گوناگونی تشکیل شدند که به حاصل خیزی زمین کمک فراوانی می کنند. ویژگی های اساسی این کودهای را می توان در سه بخش توضیح داد:

 1. زمین های حاصل خیز با کودهای شیمیایی: این کودها از هر نظری متفاوت از کودهای حیوانی هستند. انان دارای انوع مواد کاربردی هستند.
 2. مبارزه با آفات: برخی از آن ها در کنار تقویت خاک، آفات را هم از بین می برند.
 3. رشد: به گیاه کمک می کنند تا رشد خوبی داشته باشد. 

خرید عمده انواع کود شیمیایی

خرید عمده انواع کود شیمیایی خرید عمده انوع کود شیمیایی راه های گوناگونی انجام می شود. برای کسانی که به گونه زیادی از این کود استفاده می کنند، بهترین راه همین است که آن را به صورت عمده خریداری نمایند. خرید عمده باعث کاهش هزینه های خرید هم می شود. اما شما می توانید به این مکان ها برای خرید عمده سر بزنید:

 • بازارهای فروش: در مراکز خرید و فروش انواع کود کشاورزی، شما با نمایندگی های شرکت های تولید کننده و وارد کننده بر خواهید خورد. آنان کار شان فروش عمده می باشد. 
 • اینترنت: یکی دیگر از راه های خرید عمده، مراجعه به وب سایت های رسمی شرکت های تولیدی و وارداتی است. از این به آسانی می توانید خرید خود را انجام دهید. 
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120000000
آیدی تلگرام: -
کانال تلگرام: -
اینستاگرام: -
پست الکترونیکی: -

مطلب پیشنهادی

قیمت کود شیمیایی رازی | مرکز پخش و فروش انواع کود به سراسر کشور

کودهای شیمیایی امروزه کارایی زیادی در صنعت کشاورزی دارند. از این کودها در بخش های مختلف و برای کارهای گوناگونی استفاده می کنند. کودهای شیمیایی را می توان به دو نوع اصلی تقسیم بندی کرد:کود شیمیایی سفید: این نوع کود برای رشد گیاه بسیار مؤثر است.کود شیمیایی سیاه: از این کود به وفور استفاده می شود. کارایی آن در رشد گیاه، حاصل خیزی خاک و همچنین جلوگیری از بیماری های مختلف گیاهی می باشد.اما این نوع کودها از عناصر مختلفی تشکیل یافته اند. این عناصر را هم می توان دو بخش کرد که عبارتند از:عناصر کم مصرف مانند: بر، روی، منگنیز، آهن مس عناصر پر مصرف مانند: پتاسیم، کلسیم، ازت، منیزیم، فسفر شرکت های گوناگونی در ایران وجود دارند که کود شیمیایی را تولید می کنند. یکی از این شرکتها، صنایع پتروشیمی رازی است. قیمت کود شیمیایی رازی در بازار متفاوت می باشد. 

پاسخی بگذارید